12.09.2022 r. rozpoczęliśmy rekrutację na najnowszy, darmowy kurs online dla maturzystek "Girls Go IT: Podstawy programowania w języku Python" organizowany przez Instytut Informatyki AGH we współpracy z naszą Fundacją. Zgłoszenia przyjmujemy do 9 października 2022 r. poprzez stronę kursu. Zachęcamy do zapisania się już teraz!

Dla kogo jest kurs?

Projekt przeznaczony jest dla maturzystek 2023 z klas liceum ogólnokształcącego lub technikum o profilach: informatycznych, elektronicznych lub matematycznych. 

Dlaczego warto?

Program szkolenia to naprawdę solidna nauka podstaw programowania w języku Python. W trakcie kursu Uczestniczka budować będzie proste aplikacje w języku Python wykorzystując środowisko PyCharm lub podobne.

Uczestniczka kursu po jego zakończeniu będzie potrafiła napisać kompletny program w języku Python. Ponadto, będzie umiała skorzystać z systemu kontroli wersji GitHub.

Dodatkowo, w trakcie trwania kursu organizowane będą rozmowy z mentorkami, które podzielą się swoim doświadczeniem oraz odpowiedzą na nurtujące Cię pytania!

Udział w kursie jest całkowicie bezpłatny, a po jego ukończeniu otrzymasz imienne świadectwo potwierdzające zdobyte umiejętności.

  • 1 rok temu