Tym razem prezentujemy historię Pani Ani, która studiowała na Wydziale Energetyki i Paliw AGH, a swoją pierwszą pracę podjęła na stanowisku Data Engineer.

Pani Ania wzięła udział w naszym kursie "Introduction to IT and Data Science" i tak opisała tą przygodę w rozmowie z nami:

"Kurs 'Introduction to IT and Data Science' idealnie wpasował się w moje plany zawodowe. Dzięki jego ukończeniu, ilość ofert pracy dla mnie wzrosła i teraz pierwszy raz pracuję w IT. Kurs składał się głównie z nauki Pythona, który mimo że obejmował spory zakres materiału, został przedstawiony przez prowadzącego w sposób bardzo przemyślany i przystępny. Bardzo cenię sobie również to, że kurs odbywał się całkowicie online, dzięki czemu mogłam pogodzić naukę programowania z innymi obowiązkami."

Po zakończeniu kursu Pani Ania zaczęła pracę programistki w języku Python, a obecnie zajmuje się programowaniem baz danych.

Chcesz sprawdzić czy branża IT to miejsce dla Ciebie? Zaobserwuj fundację na Facebooku oraz LinkedIn i wypatruj informacji o rekrutacji na kurs Girls Go IT!

  • 2 miesiące, 1 tydzień temu