Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie po raz kolejny otrzymała grant Motorola Solutions Foundation! Dzięki temu Akademia Górniczo-Hutnicza (AGH) zrealizuje projekt Girls Go IT, który ma przyciągnąć więcej kobiet do sektora IT. Fundacja Try IT będzie organizować kursy online dla kobiet, które chcą rozwijać swoje umiejętności w zakresie IT.

Już niedługo rozpoczną się zapisy na kolejny bezpłatny kurs online organizowany przez naszą fundację!

Grant Motorola Solutions Foundation

Każdego roku nagrody Fundacji Motorola Solutions przyznawane są organizacjom charytatywnym, takim jak Akademia Górniczo-Hutnicza, w celu wspierania trzech głównych obszarów zainteresowania: programowania, edukacji technologicznej i inżynierskiej oraz programów łączących oba te obszary.

„Motorola Solutions Foundation ma na celu współpracę z organizacjami, które są zgodne z naszymi wartościami odpowiedzialności, innowacyjności, wpływu, różnorodności i integracji” — powiedziała Karem Perez, dyrektor wykonawcza Motorola Solutions Foundation. „Jesteśmy dumni, że możemy wspierać organizacje takie jak Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica, które ucieleśniają te wartości, jednocześnie wprowadzając pozytywne zmiany w swoich społecznościach”.

Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat programu grantowego Motorola Solutions Foundation, odwiedź: www.motorolasolutions.com/foundation

O Fundacji Motorola Solutions

Jako charytatywne ramię Motorola Solutions, Motorola Solutions Foundation współpracuje z organizacjami na całym świecie, aby tworzyć bezpieczniejsze miasta i sprawiedliwe, dobrze prosperujące społeczności. Koncentrujemy się na oddawaniu poprzez dotacje strategiczne, wolontariat pracowniczy i inne inicjatywy inwestycyjne społeczności. Nasz program dotacji strategicznych wspiera organizacje, które oferują programowanie w pierwszej kolejności oraz edukację w zakresie technologii i inżynierii, a także są zgodne z naszymi wartościami odpowiedzialności, innowacji, wpływu, różnorodności i integracji. Fundacja to jeden z wielu sposobów, w jaki firma realizuje swój cel, jakim jest pomaganie ludziom w osiąganiu jak najlepszych wyników w ważnych chwilach. Więcej informacji o Fundacji na stronie: www.motorolasolutions.com/foundation

  • 1 rok, 9 miesięcy temu